BİLDİRİMLER TÜMÜNÜ OKU

Blog

Haftanın Konuğu / Özge ve Gandalf The Grey
14 Ağustos 2018
İlk konuğumuz sevgili Özge, kedisi Gandalf'ı anlatıyor.
YAZIYI OKU
Köpeklerin Depresyona Girmesine Sebep Olan 6 Neden
11 Mayıs 2018
Köpeklerde depresyon çok fazla gözükmese de zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.
YAZIYI OKU
Kediler Hakkında 10 İlginç Bilgi
9 Mayıs 2018
Kediler hakkında daha önce belki de hiç duymadığınız veya nadir duyduğunuz 10 ilginç bilgiyi öğrenmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse beraber içeriğimize göz atalım.
YAZIYI OKU
Dünyayı Gezen Evcil Hayvanlar
6 Mayıs 2018
Dünyayı gezmek birçoğumuzun hayali! En güvendiğimiz dostumuzla dünyayı gezmek ise eşsiz bir fikir.
YAZIYI OKU
İstanbul'da Evcil Hayvanınız İle Gidebileceğiniz 10 Pati Dostu Mekan
3 Mayıs 2018
Hayvan severliliği ile örnek olmuş mekanlar kalbimizde ayrı bir sempati kazanmış durumda; haydi hep beraber bu mekanları inceleyelim!
YAZIYI OKU
Evcil Hayvanların Yaşlı İnsanlar İçin Sağladığı Yararlar!
17 Nisan 2018
Evcil hayvanların varlığı yaşlı insanlar için hem mental hem de fiziksel birçok yarar sağlar. Özellikle kedi ve köpek sahibi olan yaşlı insanlar gün içerisinde daha çok hareket ederek günlük hayatlarında aktif olmalarını sağlar. Köpekleri ile gün içerisinde çıkacakları yürüyüş günlük egzersizleri için yarar sağlayacaktır.
YAZIYI OKU
Köpeklere Tasma Eğitimi
16 Nisan 2018
Tasma eğitimini edinmek hem yavru köpekler için hem de yetişkin köpekler için önemli bir unsurdur. Dışarıdayken köpeğiniz üzerinde hakimiyet kurmak ve köpeğinizi kontrol altında tutmak için yapmanız gerekenleri yazımızın devamında bulabilirsiniz.
YAZIYI OKU
Kedim Kusuyor, Ne Yapmalıyım?
10 Nisan 2018
Kusma nadiren olmaktaysa günlük etkinliklerin sonucu olma ihtimali yüksektir ancak sık sık tekrarlayan bir durumsa ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. Tam sonucu öğrenmek ve detaylı bir muayeneden geçirmek için veterinerinize gitmenizi öneririz.
YAZIYI OKU
Herşeyi Birlikte Yapan Üç En İyi Arkadaşın Öyküsü
3 Nisan 2018
Bu muhteşem hikayenin kahramanları; sevimli mi sevimli iki Golden Retriever cinsi köpek Watson ve Kiko ve bir de hayatını en iyi arkadaşları olmadan hayal edemeyen sıra dışı kedi Harry! İşte karşınızda herşeyi birlikte yapan üç en iyi arkadaşın öyküsü...
YAZIYI OKU
Kim Demiş Evcil Hayvanınız Şık Olamaz Diye?
29 Mart 2018
Karşılıksız sevginin ne demek olduğunu, yanında hep bir dostunun olduğunu bilmenin nasıl güzel bir duygu olduğunu evcil hayvan sahibi olanlar çok iyi bilirler. Evcil hayvan sahipleri olarak bazen minik dostlarımızın süsü püsü eksik olmasın isteriz. Kendimizi süslerken bir yandan da onların süsüyle ilgileniriz. İşte sizin için derlediğimiz en şık halleriyle minik dostlarımız!
YAZIYI OKU
Köpeğinizin En İyi Dostunuz Olduğunun Kanıtı 5 Film
24 Mart 2018
Sevimli dostlarımız köpeklerin tüm özelliklerini konu alan, içinizi ısıtacak ve onların başrolde olduğu 5 filmi sizin için derledik.
YAZIYI OKU
Evcil Hayvan Bakıcılığı Yaparak Para Kazanmak
23 Mart 2018
Pet Feed&Walk platformuna siz de bakıcı olarak kayıt olarak, tamamen kendi belirleyeceğiniz ücretler ile bakıcı profili oluşturabilir, evcil hayvan sahiplerine kolaylıkla ulaşarak, ek gelir elde edebilirsiniz.
YAZIYI OKU