BİLDİRİMLER TÜMÜNÜ OKU

İstanbul'da Evcil Hayvanınız İle Gidebileceğiniz 10 Pati Dostu Mekan

Hayvan severliliği ile örnek olmuş mekanlar kalbimizde ayrı bir sempati kazanmış durumda; haydi hep beraber bu mekanları inceleyelim!


Evcil hayvanlarımız ile sadece yürüyüşe çıkma etkinliği yapmak istemeyebiliriz. Bazen gittiğimiz yerlere bizle gelsinler isteriz. En tatlı arkadaşlarımızı gönlümüzün isteğine göre mekanlara götürememek veya gittiğimizde mekanların sergilemiş olduğu tutumlar biz evcil hayvan sahiplerini sinirlenmektedir.

Özellikle mekanlarda sokak hayvanlarına karşı hareketler; kovalayan, su sıkan veya tekmeleyen çalışanların olması ve buna izin veren işletme sahiplerinin olduğu mekanları kara listemize ekliyoruz.

Kara listemizin olduğu gibi dost canlısı mekanları da gidilmesi gereken mekanlar listemize ekliyoruz. Hayvan severliliği ile örnek olmuş mekanlar kalbimizde ayrı bir sempati kazanmış durumda; haydi hep beraber bu mekanları inceleyelim…

1- Sixty Beans

İstanbul'da Hayvansever Mekanlarİlk mekanımız Nişantaşı’nın krepçisi Sixty Beans! Hem lezzetli tatlarıyle hem de sımsıcacık kahvesiyle evcil hayvanların rahatlıkla girebileceği bir mekan.

Size mesajları bile var; "Kahvaltıya gelirken küçük dostlarınızı evde bırakmayın sakın! Pazar sabahları, dostlarla güzel!"

❤ Instagram Hesapları 

sixtybeanstr-instagram

2- M.O.C.

hayvansever mekanlar istanbul
Yine Nişantaşı’ndan bir mekan! Yürüyüşünüzün ardından hem sizin hem de minik dostunuzun soluklanabileceği ve lezzetli kahveleriyle sizi kendine hayran bırakacak bir mekan.

❤ Instagram Hesapları 

moc istanbul hayvansever mekan

3-Old Java

old java hayvansever mekan petfnw
Galata’nın en iyi kahvecilerinden. Kucağınızdan inmeyen, bir masadan diğerine atlayan kedilerle şen şakrak bir öğleden sonra geçirmelik bir mekan.

❤ Instagram Hesabı

oldjava-instagram hesabı petnfw


4- Kamu Coffee

kamu coffee-hayvansever mekan
Leziz tostları ve anne eli değmiş kurabiyeleri ile aynı zamanda stresli bir günün sonunda bir iki kadeh bir şey içmek için illa çok gürültülü barlara gitmenizi gerektirmeyecek tarzıyla meşhur. Çünkü Kamu tüm huzuru ve sakinliği ve hayvansever kişiliği ile sizi bekliyor. Sizlere mesajları da var; "Köpek sahibi işletmeci kardeşler olarak biliriz ki hayvan kabul eden mekan bulmak zordur. 1 ay önce burayı açtığımızda kafeye hayvan alıp almama gibi bir konu bile gelmedi gündeme. Tabii ki gelmez, aynı çileyi uzun süre biz de çektik."

❤ Instagram Hesabı
hayvansever mekanlar-petfnw

5- Dört Kadıköy

dört kadıköy

"Barista Zeus bardan bildiriyor: Dört Kadıköy’de her canlı türüne kapımız açık!”Hem lezzetli içerikleriyle hem hayvasever tutumlarıyla hem de hayata bakış açılarıyla gidilmesi gereken bir mekan.

❤ Instagram Hesabı

dört kadıköy instagram

6- Fahriye Cafe

fahriye abla cafe-petfnw
Kütüphanesi ve vintage deskorasyonu ile evinizde gibi rahat hissedeceğiniz; bir yandan kedilerle oynarken diğer yandan sohbet edebileceğiniz  bir mekan!


7- Kruvasan İstanbul


Hem kuruvasanınızı yiyip hem de evcil hayvanınızla gidebileceğiniz bir mekan. Kahvaltılarıda bir ayrı güzel, bizden söylemesi.

❤ Instagram Hesabı

kruvasanistanbul
8- Coffee Sapiens

coffee sapiens
Kahvelerini tattıktan sonra müdavimi olacağınız ve hayvansever kimlikleriyle kalbinizi çalan bir başka mekan!

❤ Instagram Hesabı

coffee sapiens petfnw

9- Muhit

muhit evcil hayvan dostu mekan
Karaköy’ün en eskilerinden sayılan Muhit’i sadece dünya tatlısı kedileriyle ve günün her saati gidebileceğiniz mekanın iştah kabartan içerikleriyle anmamak olmazdı dimi?


❤ Instagram Hesabı

muhit istanbul hayvansever mekan


10- Grey Food&Drink

evcil hayvan kabul eden mekanlar grey


Topağacı mekanlarından Grey hayvansever kimliği ile kalbimizi çaldı bile!

❤ Instagram Hesabı

grey food&drink hayvansever mekanlarDiğer Yazılar
Haftanın Konuğu / Özge ve Gandalf The Grey
14 Ağustos 2018
İlk konuğumuz sevgili Özge, kedisi Gandalf'ı anlatıyor.
YAZIYI OKU
Köpeklerin Depresyona Girmesine Sebep Olan 6 Neden
11 Mayıs 2018
Köpeklerde depresyon çok fazla gözükmese de zaman zaman çeşitli nedenlere bağlı olarak ortaya çıkabilmektedir.
YAZIYI OKU
Kediler Hakkında 10 İlginç Bilgi
9 Mayıs 2018
Kediler hakkında daha önce belki de hiç duymadığınız veya nadir duyduğunuz 10 ilginç bilgiyi öğrenmeye ne dersiniz? Eğer cevabınız evetse beraber içeriğimize göz atalım.
YAZIYI OKU
Dünyayı Gezen Evcil Hayvanlar
6 Mayıs 2018
Dünyayı gezmek birçoğumuzun hayali! En güvendiğimiz dostumuzla dünyayı gezmek ise eşsiz bir fikir.
YAZIYI OKU
Evcil Hayvanların Yaşlı İnsanlar İçin Sağladığı Yararlar!
17 Nisan 2018
Evcil hayvanların varlığı yaşlı insanlar için hem mental hem de fiziksel birçok yarar sağlar. Özellikle kedi ve köpek sahibi olan yaşlı insanlar gün içerisinde daha çok hareket ederek günlük hayatlarında aktif olmalarını sağlar. Köpekleri ile gün içerisinde çıkacakları yürüyüş günlük egzersizleri için yarar sağlayacaktır.
YAZIYI OKU