BİLDİRİMLER TÜMÜNÜ OKU

Yardım merkezi

Evcil hayvanınıza gözkulak olabilecek
en ideal insanlar için doğru adrestesiniz.

Yokluğunuzda evcil hayvanınız ile ilgilenebilecek güvenilir birini bulmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu sebeple ekibimiz evcil hayvanınıza göz-kulak olabilecek en doğru insanları arayıp bulur ve her bir bakıcı adayını detaylı bir incelemeye tabi tutar.

 • KAPSAMLI İNCELEME SÜRECİ Pet Feed&Walk ile evcil hayvanınızın güvenilir ellerde olduğunu bileceksiniz.
  Her bakıcı adayı aramıza katılmadan önce titiz bir inceleme sürecine tabi tutulur.
 • DÜRÜST ELEŞTİRİLER-DEĞERLENDİRMELER Müşterilerimiz, evcil hayvanınız için en ideal bakıcıyı bulabilmeniz için bakıcılarımız hakkında detaylı değerlendirmelerde bulunur ve onları puanlar.
 • PET FEED&WALK GÖNÜL RAHATLIĞI VAADİ Evcil hayvanınızın güvenliği ve kafanızın rahatlığı bizler için çok önemli.
  Her rezervasyon 7/24 canlı desteği, günlük fotoğraf yüklemelerini ve her evcil hayvan için 50.000 TL'ye kadar veteriner masraflarını karşılayacak ayrıcalıklı bir sigortayı kapsar.
Mutlu Kız

Sık Sorular Sorular

 • Rezervasyon kayıt işlemi sırasında ödeme yapmak zorunda mıyım?
  Evet kayıt işleminde ödeme yapmak zorunludur. Fakat bakıcı onay vermediği veya sizin rezervasyon başlangıç günü gelmeden iptal ettiğiniz durumlarda ödemenin tamamını geri iade alırsınız.
 • Rezervasyon ödemesini yapmama rağmen bakıcıdan onay alamıyorum, ne yapmalıyım?
  Pet Feed&Walk sistemi ödemesi yapılmış rezervasyonlar için sürekli bakıcıyı uyarmaktadır. Onay verme süreci bakıcının sorumluluğundadır. Bakıcı siz ödemeyi tamamladıktan sonra sizinle iletişime geçerek rezervasyonu değerlendirecektir. Uzun süre onay alman rezervasyonlardan dolayı bakıcıları uyarı almaktadır. Belirli bir süre sonra bakıcı rezervasyonu onaylamazsa rezervasyon iptal edilir ve ödemenin tamamı tarafınıza iade edilir. Bakıcı ile anlaşmaya varamıyorsanız, Pet Feed&Walk'tan yardım isteyebilirsiniz. Acil bir durumda veya güvenliğinizin tehdit altında olduğunu düşündüğünüz zaman derhal yerel polis veya acil durum hizmetleriyle iletişime geçin.
 • Bakıcı benden elden veya banka üzerinden ayrıca bir ödeme yapmamı istedi, ne yapmalıyım?
  Pet Feed&Walk sisteminde kesinlikle sizden ilk yaptığınız ödeme dışında ayrıca bir ödeme talep edilemez. Bakıcıya hiç bir şekilde elden bir ödeme yapmayınız.
 • Bir rezervasyonu iptal edersem para iadesi alabilir miyim?
  Rezervasyonu başlangıç günü gelmeden iptal ettiğinizde tüm ücreti geri iade alırsınız. Rezervasyon başlangıç günü aynı gün veya geçmiş gün olan rezervasyonlar iptal edilemez.
 • Bakıcı rezervasyonumu onaylamazsa para iadesi alabilir miyim?
  Bakıcı rezervasyonu onaylamadığı veya iptal ettiği durumda tüm ücreti geri iade alırsınız.
 • Rezervasyon başlangıç günü geldiğinde ne yapmalıyım?
  Bakıcı rezervasyon başlangıç gününde evcil hayvanınızı sizden teslim almak için temasa geçecektir.